Vera the alien hunter

Seria druga

Dalsze przygody Very-dziewczynki z wielką wyobraźnią i jej kota Luca, który przy rodzicach dziewczynki zachowuje się jak zwykły kot, natomiast sam na sam z Verą mówi ludzkim głosem i jest sobą czyli Oficerem Policji Kosmicznej.

Rozpoczyna się rok szkolny, Luca przygotowuje Verę do walki o Ziemię. Dziewczynka musi uwierzyć w siebie, wtedy zaczną się dziać niesamowite rzeczy.

Druga seria "Vera The Alien Hunter" to 6 komiksów po 400 słów, polecana dla dzieci od 9 lat.

Przykładowe strony

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy dziecko może zacząć czytać komiksy od drugiej serii ?

Kolekcja "Vera the Alien Hunter" składa się z 18 komiksów podzielonych na trzy serie po 6 komiksów. Każda seria składa się z osobnej historii, którą można czytać niezależnie.

Moje dziecko nie ma jeszcze 9 lat, czy może czytać te komiksy?

Podany wiek 9 lat jest orientacyjny. Historie opowiedziane w komiksach podobają się także młodszym dzieciom, ale mogą one potrzebować wsparcia językowego.

Dzieci nie potrafiące jeszcze czytać mogą słuchać opowiadanej historii za pomocą aplikacji lub płyty CD. Dzięki temu dzieci uczą się języka angielskiego w naturalnym kontekście.

Jakie słowa i zwroty ma ta seria komiksów?

Każdy komiks ma na końcu książki zamieszczoną listę słów kluczowych i przydatnych zwrotów.

Jakie zagadnienia gramatyczne są w tej serii komiksów?

Lista zagadnień gramatycznych znajduje się na końcu każdego komiksu.

Gdzie znajdę materiały dodatkowe do komiksów?

Więcej materiałów znajdziecie Państwo na stronie wydawnictwa - efuture

zamawiam komiksy

POJEDYNCZE KSIĄŻKI

36 zł/sztuka