Vera the alien hunter

Seria pierwsza

8-letnia Vera Jones to dziewczynka z wielką wyobraźnią.  Pewnego dnia widzi dziwne niebieskie światło świecące na zewnątrz i wierzy, że musi to być UFO.

Szuka UFO, ale zamiast tego znajduje małego niebieskiego kotka-Luca, który wygląda jak kot, okazuje się jednak być oficerem Galaktycznej Policji Kosmicznej.

Tak rozpoczynają się fascynujące przygody Very i jej kosmicznego kota.

Pierwsza seria składa się z 6 komiksów po 200 słów i dedykowana jest najmłodszym dzieciom od 8 roku życia.

Przykładowe strony

NAJCZĘSCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy te komiksy są raczej dla dziewczynek?

Komiksy "Vera the Alien Hunter"  to fascynujące historie do czytania zarówno dla chłopców jak i dziewcząt.

Czy moje dziecko będzie rozumiało co czyta?

Tak, przeciwieństwie do zwykłych książek anglojęzycznych komiksy poziomowane mają uproszczony język, dostosowany do znajomości j. angielskiego czytelnika. Komiksy zostały napisane specjalnie dla uczniów języka angielskiego jako języka obcego i mają na celu uczynić czytanie frajdą. Obrazki pomagają dzieciom zrozumieć znaczenie tekstu.

Moje dziecko nie ma jeszcze 8 lat, czy może czytać te komiksy?

Podany wiek 8 lat jest orientacyjny. Historie opowiedziane w komiksach podobają się nawet 5-latkom, ale młodsze dzieci będą potrzebowały pomocy rodzica.

Dzieci nie potrafiące jeszcze czytać mogą słuchać opowiadanej historii za pomocą aplikacji lub płyty CD. Dzięki temu dzieci uczą się języka angielskiego w naturalnym kontekście.

Jakie słowa i zwroty ma ta seria komiksów?

Każdy komiks ma na końcu książki zamieszczoną listę słów kluczowych i przydatnych zwrotów.

Jakie zagadnienia gramatyczne są w tej serii komiksów?

Lista zagadnień gramatycznych znajduje się na końcu każdego komiksu.

Gdzie znajdę materiały dodatkowe do komiksów?

Więcej materiałów znajdziecie Państwo na stronie wydawnictwa - efuture

ZAMAWIAM KOMIKSY

POJEDYNCZE KSIĄŻKI

36 zł/sztuka