Subskrypcja grupowa 6 miesięcy

Subskrypcja grupowa 6 miesięcy

6 miesięczna subskrypcja grupowa umożliwiająca dostęp do biblioteki online e-future dla minimum 6 osób.

• 929 ilustrowanych readersów na różnych poziomach zaawansowania
  • Serie nagrodzonych komiksów: Vera the Alien Hunter, School Adventures, Magic Adventures, bajki Ezopa, dzieła Szekspira,  Phonics readers i setki innych, wciągających lektur.
  • Autentyczna narracja native speakerów, piękne ilustracje
  • Krótki test obrazkowy, który zbada poziom zaawansowania dziecka i dopasuje książki z biblioteki do poziomu językowego dziecka
  • Gry sprawdzające rozumienie przeczytanego tekstu i utrwalające słownictwo – dostępne po przeczytaniu każdej książki
  • Zintegrowany słownik google
  • Zapisywanie postępów w czytaniu
  • Możliwość rekomendowania książek dla uczniów, śledzenia ich postępów w czytaniu oraz automatyczna korekta ćwiczeń wykonywanych przez uczniów po przeczytaniu każdej lektury.