Vera the alien hunter

Seria trzecia

Kontynuacja kosmicznych przygód Very i jej kota Luca, który jest trenerem Łowców Kosmitów w Policji Galaktycznej.

W ostatniej serii komików poznamy bliżej świat Luca, planetę Mentin z której pochodzi, jego siostrę - sympatyczną kotkę o imieniu Mia oraz silnego kota Storm'a, który także jest łowcą obcych.

Trzecia seria "Vera The Alien Hunter" to 6 komiksów po 600 słów, polecana dla dzieci od 10 lat.

Przykładowe strony

NAJCZĘSCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy dziecko może zacząć czytać komiksy od trzeciej serii?

Kolekcja "Vera the Alien Hunter" składa się z 18 komiksów podzielonych na trzy serie po 6 komiksów. Każda seria składa się z osobnej historii, którą można czytać niezależnie.

Moje dziecko nie ma jeszcze 10 lat, czy może czytać te komiksy?

Podany wiek 10 lat jest orientacyjny. Historie opowiedziane w komiksach podobają się także dużo młodszym dzieciom, jednak trzecia seria "Veria the Alien Hunter" jest na poziomie zaawansowanym językowo i młodsze dzieci mogą wymagać pomocy.

Dzieci nie potrafiące jeszcze czytać mogą słuchać opowiadanej historii za pomocą aplikacji lub płyty CD. Dzięki temu dzieci uczą się języka angielskiego w naturalnym kontekście.

Jakie słowa i zwroty ma ta seria komiksów?

Każdy komiks ma na końcu książki zamieszczoną listę słów kluczowych i przydatnych zwrotów.

Jakie zagadnienia gramatyczne są w tej serii komiksów?

Lista zagadnień gramatycznych znajduje się na końcu każdego komiksu.

Gdzie znajdę materiały dodatkowe do komiksów?

Więcej materiałów znajdziecie Państwo na stronie wydawnictwa - efuture

zamawiam komiksy

POJEDYNCZE KSIĄŻKI

36 zł/sztuka